Ubytovanie v Európe a vo svete - ONLINE   |   Ubytovanie na Slovensku
 
 holiday.sk    

 

Autocamping Belá

   Nižné Kamence
   Belá

photo

Camping sa tiahne pozdĺž rieky Varínka, medzi Belou a Terchovou. Od cesty ho oddeľuje výsadba stromov. Rozľahlosť kempingu, 20000 m2, s kapacitou viac ako 300 stanov, umožní každému nájsť si miesto vyhovujúce práve jemu. Šum lesa a hukot rieky dotvárajú príjemnú atmosféru fatranskej doliny.
Máte možnosť ubytovať sa v stane, v prenajatej chatke, vo svojom karaváne, či pod holým nebom. Nechýbajú tu ani elektrické prípojky pre karavány, novovybudované sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou, bufet. Pri vstupe do campingu určite neprehliadnete prístrešok vedľa bufetu s kapacitou približne päťdesiat ľudí, v ktorom si radi oddýchnete pri chladenom pivku či kole. Vaše deti sa popri tom môžu hrať na novo vybudovaných detských ihriskách s rôznymi preliezkami a šmýkačkami. Po namáhavej túre určite padne vhod aj osvieženie vo vyhrievanom bazéne, ktorý sa nachádza priamo v areáli autocampingu. Po celom campe sú vyhradené ohniská, a preto si prídu na svoje aj všetci milovníci opekačiek.
Tých, ktorí obľubujú turistiku, očarí okolitá príroda a množstvo turistických i cyklistických chodníkov, ostatných pokojná atmosféra rozliehajúca sa po kempingu.
Viac info: www.bela.sk/camping


 Cenník:

ExChange Converter
Ceny v EUR
 Sezóna
Osoba3,-
Dieťa do 15 rokov2,-
Stan2,50
Karavan3,-
Automobil2,50
Motocykel2,-
Pes1,-
Elektrická prípojka3,-

Sezóna:


Mimosezóna:

Mimosezóna 2:

Topsezóna:

Topsezóna 2:


 Kontakt:


Autocamping Belá, Nižné Kamence, 013 05 Belá, Slovensko
tel.: +421 41 569 5135, e-mail: camp@bela.sk


 Objednávka:


Vaše meno:
*   Pán   Pani
Vaša poštová adresa:
*
Váš e-mail:
*
Váš telefón:
Dátum príchodu:
*
Počet noci:
*
Druh a počet izieb:
Počet dospelých:
*
Počet detí:
*
Extra požiadavka:

© 2003-2018 holiday.sk, Poprad, Slovensko