Ubytovanie v Európe a vo svete - ONLINE   |   Ubytovanie na Slovensku
 
 holiday.sk    

 

Vila Viera

   č. 412
   Stará Lesná

photo

„Vila Viera“ je dvojposchodový rekreačný objekt rodinného charakteru. Ubytovaným klientom poskytuje maximálne súkromie a bezpečné parkovanie vo veľkom uzamkýnateľnom areáli. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti Vysokých Tatier v atraktívnom prostredí rekreačnej zóny obce Stará Lesná vzdialenej od Tatranskej Lomnice 3 km, od mesta Poprad 12 km a mesta Kežmarok 10 km.
V cene ubytovania je zahrnuté : bezplatné parkovanie, grilovanie v typickej slovenskej kolibe s krbom vrátane dreva , posedenie pri krbe v spoločenskej miestnosti v interiéri objektu, chytanie rýb v jazierku s možnosťou ich prípravy a grilovania v kolibe, uskladnenie lyžiarskeho vybavenia v samostatnej vykurovanej miestnosti, poskytnutie kompletného zariadenia kuchyne, poskytnutie uterákov a základných hygienických potrieb, lehátok na opaľovanie a dáždnikov.

Vila ponúka 4 dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (optimálna kapacita 8 osôb). Všetky izby sú vybavené rádiom, dve izby aj televíznym prijímačom. V objekte sú dve kúpelne so sprchou, WC a umývadlom – jedna na prízemí, druhá na poschodí. Kuchyňa na prízemí je kompletne vybavená (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, chladnička, kávovar, rýchlovarná kanvica, hriankovač, kuchynský riad, hrnce, príbory, poháre, šálky atď.). K dispozícii sú dve terasy- jedna s priamym výhľadom na panorámu pohoria Vysokých Tatier a druhá do záhrady. V suteréne sa nachádza spoločenská izba s krbom , TV so satelitom a HIFI-vežou.

Prednosťou je veľká upravená záhrada o výmere cca 3000 m2 s tromi posedeniami, prírodným jazierkom a slovenskou kolibou poskytujúcou možnosť grilovania a posedenia za každého počasia. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie s možnosťou celodenného stravovania, nočný bar, 2 kryté bazény, vitálny svet s rôznymi saunami, masáže, soláriá, fitnes centrá, tenisové kurty, golf a volejbalové ihriská, priame napojenie na cyklistické a bežecké trate.

Objekt je vzdialený od najbližšej autobusovej zastávky 100 m a železničnej zastávky 1,5 km. Všetky lyžiarske vleky sú rýchlo dosiahnuteľné (najbližší lyž. vlek 2 km). Stanica nadzemnej lanovkovej dráhy na Skalnaté pleso je vo vzdialenosti 3 km a pozemnej lanovkovej dráhy na Hrebienok 12 km.
Vzdialenosť najmodernejšieho európskeho zábavného a termálneho vodného parku AQUACITY Poprad je 12 km a kúpalisiek v obci Vrbov je 15 km.


 Cenník:

ExChange Converter
Ceny sú v SKK
 MimosezónaSezónaTopsezóna
Osoba/ noc250,-300,-500,-
Prístelka200,-200,-200,-

Minimálny počet osôb 4 a cez vianočné sviatky je minimum 6 osôb
Deti do 3. rokov bez nároku na posteľ zdarma
Deti od 3 – 12. rokov 50 % zľava na posteľ/noc

Sezóna: 21.06. – 20.09., 08.01. – 21.03.
Topsezóna: 24.12. – 07.01.


 Kontakt:


Vila Viera, č. 412, 059 52 Stará Lesná, Slovensko
tel.: +421 903 621 356, +421 52 44 22 725, e-mail: ingovier@mail.t-com.sk


 Objednávka:


Vaše meno:
*   Pán   Pani
Vaša poštová adresa:
*
Váš e-mail:
*
Váš telefón:
Dátum príchodu:
*
Počet noci:
*
Druh a počet izieb:
Počet dospelých:
*
Počet detí:
*
Extra požiadavka:

© 2003-2019 holiday.sk, Poprad, Slovensko